Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Mezarlıklara bakım


Peyzaj
Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi tarafından birlikte yürütülen çalışmalar kapsamında, ilçede bulunan mezarlıklar, mezarlık içindeki ana yol ve yürüyüş yolları kilitli parke taşları ile döşenirken mezarlık çevrelerinde ise peyzaj çalışmaları yapıldı. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, sorumluluk alanlarındaki mezarlıklarda ana yol ve yürüyüş yollarına kilitli parke taşı döşendiğini, çevresinde ise peyzaj çalışması yapıldığını bildirdi.

Tamamlanıyor
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, çalışmaların büyük çoğunluğunun bittiğini belirterek, vatandaşların ebediyete göç eden yakınlarına son görevlerini, rahat ve huzur içerisinde yapabileceklerini açıkladı. Cenaze işlemlerinden herhangi bir ücret alınmadığını hatırlatan İspiroğlu; “Yakınları vefat eden hemşerilerimizin bütün cenaze defin işlemlerini biz karşılıyoruz. Şehir dışında vefat eden hemşerilerimizin cenazesini ücretsiz bir şekilde alıp getiriyoruz ve tüm işlemlerini müdürlüğümüz kanalıyla gerçekleştiriyoruz” dedi.
 

16 Aralık 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 656 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın