Günün Tarihi:19 Şubat 2019

‘Güzel hizmetler yapacağız’


AK Parti il Başkanlığı tarafından istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, 1 Kasım seçimlerinin ardından yüklendikleri sorumluluğun bilincinde hareket ettiklerini belirterek, “Sakarya'da güzel hizmetlere hep birl

Katılım

İl Başkanlığı tarafından Orman Park’ta  İstişare ve Danışma Toplantısı düzenlendi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yürütme kurulu üyeleri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Milletvekilleri Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, ilçe belediye başkanları ve İlçe başkanları katıldı.

Önemli oy
Toplantıda 1 Kasım seçimlerinin kısa bir değerlendirilmesi yapıldıktan sonra 2016 yılı yatırımları değerlendirildi. AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, partilerinin büyük bir aile olduğunu belirterek, “Biz AK Parti ailesi olarak bir araya gelmek istedik” dedi. Kılıç, “1 Kasım seçimlerinde parti olarak Sakarya’da çok önemli bir oy oranı elde etti. Bu bize büyük bir sorumluluk yükledi. Bu sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz. Sakarya'da güzel hizmetlere şahit olacağız” dedi.

Ara vermeden
Kılıç, AKİM İletişim hattının yeniden yapılandırıldığını söyleyerek: Biz ulaşılabilir olmak zorundayız bunun içinde Nöbetçi vekil sisteminden sonra AKİM i yeniden devreye alarak halkımıza daha yakın olma gayreti içerisindeyiz, Çalışmalarımız hizmet noktasında hiç ara vermeden sürecektir dedi.

Takipçisi
İstişare toplantısında yerel yöneticiler ve teşkilat başkanları ilçelerinde devam eden ve yapılması gerekli hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. Bakan Yardımcısı Çelik ve milletvekilleri ise hizmetlerin koordinasyonu için Ankara’da takipçisi olacaklarını belirtti.

Gece gündüz
Vekiller, “Biz Sakarya’nın hizmetkarıyız. Seçim öncesinde söz verdiklerimizi yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Siz değerli başkanlarımızın taleplerinin değerlendirilmesi konusunda gece gündüz çalışacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın” dedi.

29 Aralık 2015 , Salı Bu haber toplam 673 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın