Günün Tarihi:20 Şubat 2019

Şehitler için yürüyecekler


Karasu Belediyesi ve KARGENÇ Kulübü bünyesinde, Karasu Kaymakamlığı, Karasu Garnizon Komutanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü’ düzenlenecek.

Cumartesi günü
Sarıkamış'ta şehit düşen 90 bin vatan evladına olan görev ve sorumluluğu bir kez daha hatırlatmak için böyle bir etkinliğin gerçekleştirildiğini ifade eden KARGENÇ
Kulübü üyeleri, yürüyüşün 2 Ocak Cumartesi günü saat 11:00’da Atatürk Bulvarı'ndan, Kuyumculu Mahallesi’ne kadar olan alanda yapılacağını dile getirdi.

Fidan ekilecek
‘Sarıkamış'ta şehit olan çınarlarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz’ diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu: “KARGENÇ Kulübü her geçen gün projelerine bir yenisini ekliyor. Sarıkamış'ta şehit olan 90 bin vatan evladımız için yürüyüş düzenleme kararı aldık. Etkinliğin sonlandırılacağı Kuyumculu Mahallemizde, mahalle nüfusumuza kayıtlı 3 Sarıkamış şehidimiz için 3 fidan ekip etkinliği sonlandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, Kuyumculu Mahallemizin simgesi gibi olacak bu 3 şehidimiz için bir anıt yaptırıyoruz. Birlikte yapacağımız bu etkinliğe tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.
 

31 Aralık 2015 , Perşembe Bu haber toplam 805 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın