Günün Tarihi:19 Şubat 2019

CHP’de Gençlik seçimleri


CHP’de yarın gerçekleştirilecek olan Gençlik Kolları Başkanlığı seçimine Yusuf Ulaş Konyalı da aday olduğunu açıkladı. Konyalı, “Gençler olarak birlik olmalıyız” dedi.

Açıkladı
İki senedir CHP Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yusuf Ulaş Konyalı düzenlediği basın toplantısı ile yarın gerçekleştirilecek olan Gençlik Kolları Başkanlığı seçimine aday olacağını açıkladı.

İl binasında gerçekleştirilen, İl Başkanı Ayça Taşkent ve bir ok ilçeden gençlik kolları üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Konyalı, “ Sakarya Gençlik Kollarında gün birlik olma günüdür. Ben ve arkadaşlarım ilimizden başlayarak partimizin bütünlüğünü sağlayarak iktidara giden yolu aşmak istiyoruz” dedi. Birleştirici güç olmak istediklerini söyleyen Konyalı, “ Biz gençlerin yapması gereken şeylerin başında siyasi olarak örgütlenmek gelmektedir. Gençlerin insiyatif alması gereken bu dönemde Sakarya’daki arkadaşlarıma sesleniyorum, Gelin el verin yönetilen ve yönlendirilen olmayalım. Yöneten ve yönlendiren olalım. Sakarya’da CHP Gençlik Kollarını hak ettiği yere taşımak için elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.
 

 

2 Ocak 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1017 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın