Günün Tarihi:23 Ekim 2018

 

 

Karate hakemleri mutlu


İzmit’te yapılan sınavda gururumuz oldular.

Gurur; Türkiye Karate federasyonu tarafından geçtiğimiz günlerde İzmit’te düzenlenen seviye tespit sınavı Sakaryalı Hakemler açısından gurur verici oldu. 2016’da yurt içi ulusal ve uluslararası turnuvalarında görev alacak hakemlerin belirlendiği sınavlara katılan Sakaryalı Hakemler, beklenen başarıyı gösterdiler.
Başarı; Sınavlar sonunda başarılı olan hakemlerin isimleri şöyle; Hikmet Şaha (Orta A Hakemi), Elmas Kaymaz, Emrah Kaşkaş ve Arzu Çeken (Orta B Hakemi), Fatma Özel ve Şevki Abakoç (Yardımcı A Hakemi), Neslihan Yaman ile Taner Atlı (Yardımcı B Hakemi). Ayrıca Sakarya da yetişen ancak memuriyetleri nedeniyle bulundukları ilden sınava katılan Sakaryalı hakemler de sınavları başarıyla geçtiler. Bunlar; Düzce adına Hüseyin Çakır (Yardımcı A Hakemi), Gaziantep adına İsmail Karakuş (Orta B Hakemi) ve Bolu adına Karakuş (Orta B Hakemi). Avrupa ve Dünya Hakemi Uğur Kobaş, İl Hakem Kurulu Başkanı Hayrullah Mete, üyeler Muammer Sağlam ve Elmas Kaymaz elde edilen başarıdan dolayı tüm hakemleri kutladılar.

4 Ocak 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1708 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın