Günün Tarihi:16 Eylül 2019

CHP yönetiminde görev dağılımı


CHP Sakarya İl Başkanlığına seçilen Ayça Taşkent, yönetim kuruluyla yaptığı toplantı da görev dağılımını da gerçekleştirdi.

Kararları aldık
Yaptığı görev dağılımını sosyal medya üzerindeki hesabından duyuran İl Başkanı Taşkent, “Yönetim Kurulumuz ilk toplantısını yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi. Önümüzdeki sürece ilişkin görüşlerimizi paylaştık. Planlarımızı yaptık ve kararlarımızı aldık. Yolumuz açık olsun” açıklaması yaptı.

Bu arada görev dağılımı ise şöyle oluştu.
İl Başkanı Ayça Taşkent, İl Sekreteri Ümit Varol, Sayman Tamer Hamdemir, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Melek Yılmazer, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Çiftçi, Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Altuntaş, Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Elif Yar, Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Elvan Bulut, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şeref Bostancı, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Eyüp Keser, Esnaf ve Sanatkarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Engin Zımba, Çevre ve Sağlıktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mine Gerede, Medya ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şerif Sarı.

Yönetim kurulu
Kurulların dağılımı sonrasında ise yönetim kurulu üyeliklerinde ise şu isimler yer adı. Engin Yılmaz, Aziz Zengin, Şükran Gökpınar, Ali Kemal Velioğlu, Turgut Mert, Nurşimal Oruç, Aşkın Oktay ve Erdoğan Tarım.

7 Ocak 2016 , Perşembe Bu haber toplam 833 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama