Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Aylin Coş Çalıştayda


Vali Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş, Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) düzenlediği Suriyeli Sığınmacı Kadın ve Ailelerine Yönelik Toplumsal Entegrasyon Çalıştayına katıldı.

Konu başlıkları; ‘Suriyeli Sığınmacılara Yönelik Mevcut Sosyal Hizmet ve Politikaların Değerlendirilmesi, Suriyeli Sığınmacılar ile İlgili Toplumsal Farkındalık Çalışmaları, Sığınmacıların Sosyal Ekonomik Yaşam Entegrasyonu, Suriyeli Sığınmacıların Eğitim, Mesleki Eğitim, İstihdam ve Sosyal Güvenlik Sorunları’ndan oluşan çalıştay, KADEM Sakarya İl Temsilciliğinde gerçekleştirildi. Çalıştaya Aylin Coş’un yanı sıra, daire müdürleri, KADEM üyeleri, STK’lar ve temsilcileri katıldı.

Kadın ve Demokrasi Derneği’nin binasında gerçekleştirilen toplantıda Suriyeli sığınmacılar ile ilgili konular görüşüldü.
 

12 Ocak 2016 , Salı Bu haber toplam 831 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın