Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Dernekkırında gençler buluşması


AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Dernekkırı Bölgesi Genç Mahalle Başkanları toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.

18 mahallenin
1 Kasım seçimlerinden sonra mahallelerdeki teşkilatlanma çalışmalarına hız veren İlçe Gençlik Kolları, Dernekkırı bölgesindeki 18 mahallenin genç başkanları ile bir araya geldi. İlçe Başkanı Mustafa Ak, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Gençlik Kolları Teşkilatlanma Başkanı Fahrettin Erginsoy ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen toplantıda, başkanlık sistemi,  güncel konular ile bölgedeki sorunlar ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılarak, sorunların çözümü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkanlık sistemi
Toplantıda konuşan Başkan Ak, “Öncelikle buraya işinden, okulundan ve sosyal hayatından zaman ayırarak gelen genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Teşkilatlanmalar partiler için olmazsa olmazdır. AK Parti teşkilatlanmada Türkiye’deki en büyük STK’lardan biri olup her geçen gün büyüyen ve kendini yenileyen bir yapıya sahiptir. AK Parti ile beraber büyüyen ve yenilenen Türkiye’de de başkanlık sistemine geçiş gözükmektedir. Bizler başkanlık sistemini çok iyi öğrenip, halkımıza anlatmalıyız. Burada başta kademelerimiz olmak üzere sizlere de büyük bir görev düşmektedir” dedi.

Geleceğin inşası
Gençlik Kolları Başkanı Likos ise, “AK Parti kurulduğu tarihten itibaren gençlerin siyasette daha aktif rol alması için imkanlar sağlamıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi Türkiye’nin geleceğini inşa edecek olan biz gençleriz. Bu sözden yola çıkarak mahallelerimizde daha çok genç kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bizlerin yorulma gibi bir lüksü yok. Sırtımızdaki yük oldukça ağır, bu yükün ağırlığını bilmeli ve gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmemiz gerekiyor” dedi.

14 Ocak 2016 , Perşembe Bu haber toplam 834 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama