Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

‘Sakarya benim için özel’


SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetimi, Ankara programı kapsamında Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Prof. Dr. Engin Yıldırım’ı ziyaret etti.

Yıldırım’ın uzun yıllar Sakarya’da görev yaptığını belirten Kösemusul, “Başkanımız Sakarya’mızı en az bizim kadar iyi tanıyor. Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren istişare kültürüne çok önem verdik ve bu doğrultuda tüm çalışmalarımızı dostlarımızın görüşleri ile şekillendirdik. Her alanda önemli çalışmalarımız var. Sanayi çalışmalarındaki planlarımızı uygularken sosyal çalışmalara da önümüzdeki dönem daha fazla ağırlık vermek istiyoruz. Sn. Başkanımıza görevlerinde üstün başarılar diliyoruz” dedi.  Sakarya’nın kendisi için çok özel bir yeri olduğunu belirten Yıldırım, “Geleceği çok parlak, gelişimini kontrollü sürdürmek isteyen bir şehir var. Sakarya’nın geleceğine yön verirken özellikle sosyal yaşama ağırlık vermeliyiz. Sosyal yaşamı da gelişime katarak ilerlemek gerekir, daha çok dikkat etmeliyiz. Şehrimizin daha da güzelleşmesinden her hemşehrimiz mutlu olur” diyerek başarı dileğinde bulundu. 

16 Ocak 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 624 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın