Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

SAMEK’te Yeni kurslar


Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Yeliz Kama, SAMEK Kursları’nda 2nci dönem ile birlikte dil ve bilgisayar eğitimlerinde de hizmet sunacağını söyledi.

Yeni dönemde
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren SAMEK’ler 2nci yarıyıl eğitimlerinde bir yeniliğe daha imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde mezun öğrencilere dönük KPSS, LYS ve YGS hazırlık kurslarının açılacağını duyurduklarını ifade eden Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Yeliz Kama, dil ve bilgisayar kurslarının da yeni dönemde vatandaşlara hizmet sunmaya başlayacağını belirtti.


Kayıt tarihleri
Kama açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “2nci yarıyıl eğitimlerimizde birçok yeniliği vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Hazırlık kurslarımız ile ilgili yapacağımız çalışmayı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurmuş, mezun olan öğrencilerimiz için KPSS, LYS ve YGS eğitimleri gerçekleştireceğimizi belirtmiştik. Bilindiği üzere kayıtlarımız 22 Ocak Cuma gününe (Bugün) kadar sürüyor. Yeni dönemde dil ve bilgisayar kurslarında da eğitim sunacağız. Tüm hemşerilerimizi kayıt olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.


2nci yarıyıl
Kama, “Hazırlık kurslarımız ve diğer branşlarda olduğu gibi dil ve bilgisayar kurslarımızda da kayıtlarımız 22 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek. Büyükşehir Belediyemiz’in kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden kayıt yapılabilecek. 8 Şubat Pazartesi günü 2nci yarıyıl eğitimlerimiz başlayacak. Derslerimiz SAMEK Eğitim ve Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kurslar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler 277 07 96 numaralı telefonu arayabilirler” ifadelerini kullandı.

22 Ocak 2016 , Cuma Bu haber toplam 784 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın