Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

CHP’liler sahada geziyor


Cumhuriyet Halk Partisi il örgütünün ilk seçilmiş kadın başkanı olan Ayça Taşkent kongre sonrasında başladığı esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Son durağı
CHP İl Başkanı Ayça Taşkent ve İl Yönetim Kurulu üyeleri kongre sonrasında aldıkları karar ile yerelde başlattıkları çalışmaları sürdürüyorlar. Esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Taşkent ve yönetim kurulu üyelerinin son durağı Yağcılar Mahallesi’ndeki Recep Yavuz’un Çay Ocağı oldu.

Etkin siyaset
Bundan sonra insanlarla konuşarak, yanlarına giderek ve onları dinleyerek, çalışmalarımızı gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Ayça Taşkent, “ Vatandaşın yanında olacağız ve onları dinleyeceğiz. Sadece seçim dönemlerinde değil her gün böyle çalışmalar yapacağız. Etkin bir siyaset yürüteceğiz” dedi.
 

29 Ocak 2016 , Cuma Bu haber toplam 669 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın