Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

Nükhet Hotar Sapanca’daydı


AK Parti Sosyal Politikalar Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret etti.

Değişim
Özel bir ziyaret ve tatil amaçlı olarak ilçeye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Başkan Yılmazer’ in kendisine verdiği bilgiler doğrultusunda Sapanca’ daki değişimi fark ettiğini söyledi.

Turizm Fakültesi
Yaptığı değerlendirmede, Sapanca İlçesi’ ne getirilen Turizm Fakültesi konusunda Başkan Yılmazer’in eğitimci kişiliğiyle bu işi başardığını sözlerine ilave eden Hotar, akademik bir oluşumun Sapanca İlçesi’ne katacağı sosyal ve ekonomik değerlerin önemine değindi.

Değerlendirme
AK Parti’nin önümüzdeki dönemde Türkiye’nin her alanda daha da büyümeyi gerçekleştireceği çalışmaları ve vizyonu hakkında misafiri Hotar’ la kapsamlı bir değerlendirmede de bulunduklarını vurgulayan Başkan Yılmazer, bu anlamlı ziyaret için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Başkan Yılmazer, Hotar’a, günün ve ziyaretinin anısına işlemeli tabak hediye etti.

29 Ocak 2016 , Cuma Bu haber toplam 708 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın