Günün Tarihi:19 Şubat 2019

Bıçkıdereye su deposu


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Akyazı’da başlatılan yeni içmesuyu deposu yapım çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı.

700 metreküp
Bölgede çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Rüstem Keleş, ”SASKİ olarak şehrimizin yüksek kesimlerine temiz ve kaliteli içmesuyu ulaştırmaya devam ediyoruz. Şehrimizde içmesuyu konusunda kalıcı projeleri hayata geçiriyoruz. Tüm ilçelerimizde çalışmalarımızı ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Akyazı’ya bağlı Bıçkıdere Mahallesi’nde bir içmesuyu deposu inşa ediyoruz. İnşallah 700 metreküplük yeni depo ile bölgede içmesuyunu güvence altına almış olacağız” dedi.

Yani yatırımlar
Depomuz tamamlanmak üzere. Ekiplerimiz gerekli mekanik ve isale hatları imalatlarına devam ediyor. İmalat işlemlerinin ardından ise çevre düzenlemesi yapacağız. Son derece sağlam ve güvenilir inşa edilen depomuzu kısa süre içerisinde devreye alacağız. Yeni yatırımımızla bölgede yaşayan hemşerilerimizin uzun yıllar çeşmelerinden bol ve sağlıklı içmesuyu akacak. Akyazı’ya hayırlı olsun” dedi.
 

30 Ocak 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 509 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın