Günün Tarihi:17 Şubat 2019

 

 

Ameliyat çözüm olmadı


230 kilo iken ameliyat olan ve 2 ayda 70 kilo birden veren 40 yaşındaki Leyla Acar, yeniden kilo almaya başladı. Ayağa kalkmakta güçlük çeken kızlarının hızla kilo alması ise aileyi korkutuyor.

Taraklı’da yaşayan Acar Ailesi, kızlarının obezite hastalığı yüzünden kendi hastalıklarını unuttu. Tek geçim kaynağı, aile reisi Kemal Acar’ın aldığı yaşlılık maaşı olan Acar Ailesi, kızlarının tedavisi için yetkililerden yardım bekliyor. 20 yıldır obezite hastası olan ve 2 yıl önce geçirdiği ameliyat sonrası 2 ay içinde 70 kilo birden veren 40 yaşındaki Leyla Acar, verdiği kiloları hızla almaya başladı. Kızlarının hızla kilo almasından endişe duyduklarını ifade eden 71 yaşındaki Kemal Acar, “Kilo alması bizleri korkutuyor. Durumumuz da iyi değil, yardım ederlerse hastamı yeniden hastaneye götürüp baktırmak istiyorum” dedi. İçinde bulunduğu durumu gözyaşlarıyla anlatan Leyla Acar ise, “Çıkıp gezmek istiyorum. Tek başıma çıkıp evden açılamıyorum. Ben bir şey de yemiyorum doğru dürüst ama niye böyle oluyorum anlamıyorum. Daha fazla bu halde kalmak istemiyorum, kurtulmak istiyorum” diye konuştu. 

4 Şubat 2016 , Perşembe Bu haber toplam 637 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın