Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Vali Coş AGDAŞ’ta


AGDAŞ, Vali Hüseyin Avni Çoş’u yeni binasında ağırladı. Çalışanlarla vakit geçiren Vali Coş, AGDAŞ faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Masa tenisi oynadı

Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem, Başkan Vekili Dr. M. Nezih Erdem ve İcra Kurulu Başkanı M. Fatih Erdem Vali Coş’a hizmet binasını gezdirdi. AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir de AGDAŞ’ın faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi. Binayı gezerek çalışma ortamını çok beğendiğini söyleyen Vali Coş, şirket içerisinde çalışanlar için oluşturulan sosyal alanda vakit geçirerek masa tenisi oynadı. Daha sonra holding yöneticileri ile AGDAŞ ve Erdem Holding tanıtım filmlerini izleyen Vali tüm çalışma odalarını gezerek çalışanlarla selamlaştı.

Sakarya’nın markası

AGDAŞ’ın önemine ve çevreye olan katkısına vurgu yapan Vali Coş, AGDAŞ’ın Sakarya için bir marka olduğunu, sadece çevreci kimliğiyle değil, sosyal anlamda da büyük değer kattığını söyledi. AGDAŞ’ın Erdem Holding bünyesinde özelleştirildikten sonra şehrin dört bir yanına doğal gaz ulaştırarak önemli bir hizmet yaptığını ve Sakarya için önemli bir iş gücü oluşturduğunu sözlerine ekledi. Erdem Ailesi ve AGDAŞ yönetim kurulu ile yemek yiyen Vali Çoş, yemek sonrasında yönetim kurulu ile sohbet etti. Binada yaklaşık 4 saat geçiren Vali hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra binadan ayrıldı.

5 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 888 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın