Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Yetimlere 7 bin lira lazım


Kısa adı YÖÇEYDER olan Yetim Öksüz Çocukları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkoğlu; Türkiye genelindeki ve Sakarya’daki hayırseverlere eğitim noktasında çağrıda bulundu.

İhtiyaçları
Türkiye’nin değişik üniversiterinde okuyan Sakarya’lı yetimlerin 2. Öğretim harçları için 7 bin  TL’ye ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Başkan Ali Türkoğlu; her zaman olduğu gibi, hayırsever Sakaryalıların katkılarıyla bu güne kadar yetim ailelerin her türlü ihtiyaçlarını destek verdiğini, bu konuda da ailelerin bu taleplerine gerekli ilgiyi göstereceğini beklediklerini söyledi.

Hesap noları
Başkan Türkoğlu; YÖÇEYDER’e eğitim noktasında yardımda bulunmak isteyen hayırseverlerin derneğin Türkiye Finans Katılım Bankası TR75 0020 6001 0999 0664 8700 01 nolu hesabına yardım edebileceklerini belirtilirken, Dernek hakkında da; Ulus Caddesi No: 37 Adapazarı adresinden ve www.yoceyder.org.tr Web Adresinden bilgi alınabileceği bildirildi.
 

6 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 688 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama