Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

Tek temsilci Taraklıydı


Dünya’nın 5. Büyük fuarı olan ve bu yıl 28-31 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen ve 70 ülkeden yaklaşık 4 Binin üzerinde katılımcının yer aldığı 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2016) s

Fuar alanında Sakarya’yı temsilen tesis bazında bir ASKARYA Grup Yatırım A.Ş. iştiraki olan Taraklı Termal Turizm A.Ş.  ile Taraklı Belediyesi stant açarak yer aldı. Her yıl katılan ve bu yıl katılmayan Sakarya’yı ilini sadece Taraklı Termal Turizm ve Taraklı Belediyesi sayesinde en iyi şekilde temsil edildi. Taraklı Termal Turizm’i; Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Hasan Alayoğlu, Serdar Tütüncü ve Fatih Genç temsil etti. EMITT 2016 hakkında izlenimlerini aktaran Taraklı Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç, “Firma olarak Sakarya’nın tanıtımı için var gücümüzle çalıştık. Gönül isterdi ki illerin kültürel ve turistik mirasını tanıtma imkanını bulduğu böylesine büyük çaplı bir organizasyonda Sakarya’mız gerek kamu idareleri gerek özel iştirakler ile daha güçlü bir şekilde temsil edilebilirdi” dedi.

6 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 653 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın