Günün Tarihi:23 Mart 2019

İşte Sakarya’nın Survivor’u


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda bahar dönemi kayıtları devam ediyor.

Bahar dönemi
19 Şubat Cuma günü sona erecek kayıt işlemleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “7-14 yaş arası öğrencilerimizin katılabileceği eğitimlerimiz 20 Şubat Cumartesi günü başlayacak. Tüm maceracıları bahar döneminde merkezimize bekliyoruz” diye konuştu.
Sosyal hizmet
Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik konusunda tek tip bir anlayış izlemiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’ndan aldığımız talimatlar gereğince hizmetlerimizi geniş bir yelpazede sürdürüyoruz. Macera Park geniş alana yayılan bu sosyal hizmet çalışmalarımızda önemli bir yer tutuyor. Bugüne kadar binlerce öğrencimizi merkezimizde ağırladık. Şimdi de merkezimizde bahar dönemi heyecanı yaşıyoruz” dedi.
15 haftalık
Bahar dönemi eğitimlerinin 15 hafta süreceğini kaydeden Yüce, “Macera Park’ta ikinci yarıyıl eğitimlerimiz 5 Haziran Pazar günü sona erecek. Kayıt işlemlerimiz devam ediyor. Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden ön kayıt işlemlerini sürdürmekteler. Bahar dönemi kurslarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız ise 221 40 60 numarasını arayabilirler” dedi.
Teveccüh gösteriyor
Bahar yarıyılında gerçekleştirilecek eğitimler ile ilgili de bilgiler veren Yüce şunları söyledi; “Tasarım, fotoğraf çekimi, geleneksel okçuluk, akıl oyunları, spor tırmanışı gibi birçok farklı branştaki eğitimlerimize bahar yarıyılı ile birlikte maket yapımı kursumuzu da ekliyoruz. Hemşerilerimiz Macera Park’a ilk günden bu yana büyük teveccüh gösteriyorlar. Öğrencilerimiz de aynı şekilde maceranın tadını merkezimizde çıkarıyorlar. İnşallah güzel bir dönemi daha birlikte geçireceğiz” dedi.

9 Şubat 2016 , Salı Bu haber toplam 907 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın