Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

‘Toyota bizim için çok önemli’


Toyota Türkiye CEO'su Hiroshi Kato, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.

Ciddi değer
Toyota Türkiye'nin çalışmaları ve kurumsal yapısı hakkında bilgi veren CEO Hiroshi Kato, Kösemusul'a çalışmalarında başarılar diledi. Kösemusul da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Toyota'nın Sakarya ve ülke ekonomisi adına ciddi değer oluşturduğunu söyledi.

Potansiyel
Kentin ekonomide belli hedefleri ve değerleri olduğunu vurgulayan Kösemusul, "Bu hedeflere kaliteli üretim ve nitelikli istihdam doğrultusunda ilerlemeye gayret ediyoruz. Otomotiv ana ve yan sanayi açısından var olan potansiyelimizi en iyi şekilde değerlendirerek, ekonomide güçlü bir marka olacağız. Sakarya, tarım ve turizm anlamında da önemli bir yere sahip.

İşgücü
Kösemusul, “Bu anlamda otomotiv sektörü ve çevreye duyarlı prensibiyle Toyota bizim için çok önemlidir. Nitelikli işgücü olarak da ilimizdeki tüm firmalara örnek olduğu için ayrıca teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu. Kösemusul, Toyota'nın yeni model müjdesine çok sevindiklerini belirterek, her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.

10 Şubat 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 622 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın