Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Türkmen komutana ziyaret


BOSEDER Genel Başkanı Hasan Dişli ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Kemalettin Kaya SEAH ’ta ameliyat olan yaralı Türkmen Komutan Nuriddin Yüzbaşı’yı ziyaret etti.

BOSEDER Genel Başkanı Hasan Dişli “Zafer mutlaka Türkmen kardeşlerimizin olacak. Bize düşen burada savaşan mücahit kardeşlerimizin yanında olmaktır” dedi.  Türkmen Dağı’nda Rus hava bombardımanı sonucu yaralanan Abdülhamit Han Tugayı Komutanlarından Nuriddin Yüzbaşı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı bir ameliyat geçirdi.
Yüzbaşına yapılan ameliyatla yüzündeki şarapnel parçaları temizlendi. Türkmendağı Komutanlarından olan Nuriddin Yüzbaşını ziyaret eden BOSEDER Genel Başkanı Hasan Dişli ve YİK Başkanı Kemalettin Kaya burada ayrıca Abdülhamit Han Tugayı Komutanı Muhammed Abdullah ile bir telefon görüşmesi yaparak son durumları hakkında bilgiler aldılar. 

16 Şubat 2016 , Salı Bu haber toplam 679 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama