Günün Tarihi:23 Ekim 2018

 

 

Şırnak’tan Erenler’e ziyaret


Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları (BOSEDER) Şırnak İl Başkanı ve Cizre İlçe Başkanı, Erenler Belediyesi’ni ziyaret etti.

Kaya karşıladı

Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları (BOSEDER) Genel Merkezi, ziyaretleri kapsamında Sakarya’da bulunan Şırnak İl Başkanı Ayaz Tatar ve göreve yeni atanan Cizre İlçe Başkanı İrfan Abay, Genel Başkan Hasan Dişli ile birlikte Erenler Belediyesi’ni ziyaret etti. Heyeti Erenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve aynı zamanda BOSEDER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olan Kemalettin Kaya karşıladı.

Terör olayları

Kaya’nın makamında gerçekleşen ziyarette BOSEDER teşkilatlarının faaliyetleri ve Güney Doğu’da yaşanan terör olayları konuşuldu. Böylesine zor bir dönemde BOSEDER’in Şırnak ve Cizre teşkilatlarının kurmasının sevindirici bir durum olduğunu belirten Kemalettin Kaya, Şırnak İl Başkanı Tatar’a Ay-Yıldızlı Bayrağımızı hediye etti. Kaya, “Çok zor dönemlerden geçtiğimiz bugünlerde böylesine önemli bir yapının Şırnak’ta teşkilatlanması ülkemizin geleceği adına büyük önem taşıyor. Canı pahasına bu göreve talip olan bu kardeşlerimi de ayrıca tebrik ediyor; şehitlerimizin kanı ile süslenen bu al bayrağımızı kendilerine takdim ediyorum” dedi.

18 Şubat 2016 , Perşembe Bu haber toplam 717 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın