Günün Tarihi:19 Şubat 2019

‘YENİGÜN güvenli haberin adresidir’


Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, gazetemizin 17. kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı ziyarette, yerel medyanın önemine değinirken, YENİGÜN’ün güvenli haberin adresi olduğunu söyledi.

Cazibe merkezi

Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin, Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç, Yazarımız Cevdet Güngör tarafından ağırlanan Başkan Genç, Söğütlü’nün her geçen gün ivmesini sürdürdüğünü belirtirken, “İlçemiz yatırımcıların gözdesi haline gelmeye başladı. OSB’lerimizin faaliyete geçmesi ve Karasu Limanı’na geçişin ilçemizden olması yeni yatarımlar için cazibe merkezi haline gelmemize neden oldu. Yeni ve güzel projelerimizle ilçemizi zirveye taşıyacağız” dedi.

Kaliteli gazete

Gazetemizin yayınları nedeniyle teşekkür eden Başkan Genç, “YENİGÜN Gazetesi, bu şehrin marka değerlerinden biridir. Bizler gazetemizin haberlerini ve yorumlarını zevkle okuyor, şehrimizin dört bir yanından haberdar oluyoruz. YENİGÜN Gazetesi güvenli haberin adresidir. Her gün böylesine kaliteli bir gazeteyi bize sunan gazetemizin yöneticilerine, ekibine ve gönüllülerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

19 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 852 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın