Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Yalnız bırakmadılar


Sapanca Belediyesi, Hacımercan Mahallesi’nde yangın sonucu evsiz kalan ailenin imdadına yetişti. Belediye, aileye tamamen kendi imkanlarıyla yeni bir ev inşa ederek katkıda bulundu.

Sapanca Belediyesi, evleri zarar görerek oturulamaz hale gelen aileye büyük destek olarak, yeniden inşa ettikleri evi sahiplerine teslim etti. Evlerinin kullanılamaz hale gelmesiyle, ekonomik anlamda da çaresizlik yaşayan aileye teslim edilen yeni ev konusunda bir açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, yardımlar konusunda belediyeye müracaat eden herkese katkıda bulunmanın yerel yönetimlerin en önemli ilkesi olduğunu ifade etti. Yılmazer, belediyenin zor durumda yaşayan herkes için daima ilk çalınacak kapı olmasının getirdiği sorumluğun ne kadar kutsal ve değerli olduğunun daima idrakinde bulunduklarını sözlerine ekledi.

24 Şubat 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 714 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın