Günün Tarihi:18 Ekim 2019

Sınav öncesi son tüyolar


Üniversiteye girişte ilk basamak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) için son hazırlıklarını sürdüren Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine, PDR Uzmanı Hüseyin Tügen tarafından sınavla ilgili seminer verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Artırma Projesi” kap samında düzenlenen YGS seminerinde öğrencilere sınav stresini yenme, sınava hazırlanırken neler yapılması konularında önemli bilgiler aktarıldı. PDR Uzmanı Hüseyin Tügen’den YGS için son taktikleri alan Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri düzenlenen çalışmadan memnun kaldıklarını belirterek, 13 Mart’ta ve sonrasında Haziran ayında yapılacak üniversite sınavlarında başarılı olacaklarının sözünü verdiler. Okul Müdürü Zafer Levent Soyhan da öğrencilerle bir araya gelerek önemli bilgiler veren PDR Uzmanı Hüseyin Tügen’e katkılarından dolayı teşekkür etti.

27 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 808 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU