Günün Tarihi:23 Mayıs 2018

 

 

Erenler’e dev yatırım


AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı, meclis üyeleri ve ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya gelen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Erenler’in tüm içmesuyu ağının yenileneceğini belirterek, “Erenler’de altyapıda herhangi bir sorun yaşanmayacak” dedi.

İhale tarihi
Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen programa, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in yanı sıra Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Genel Müdür Yardımcısı Atilla Toprak, SASKİ daire başkanları, muhtarlar, teşkilat ve meclis üyeleri katıldı. Şehir genelinde sürdürülen altyapı yatırımları ile ilgili sunum yapan Keleş, Erenler’de hayata geçirilecek içmesuyu yatırımının ihale tarihini de açıkladı.

İhale 29 Mart’ta
SASKİ’nin şehir genelindeki önemli projelerini anlatan Keleş, içmesuyuna yönelik devam eden projeleri aktardı.  2023 vizyonu çerçevesinde Erenler’de hayata geçirilecek çalışmalar ile ilgili bilgi veren Keleş, tüm ilçeyi ilgilendiren içmesuyu yatırımının ihalesinin 29 Mart Salı günü yapılacağını belirterek, “99 depremini geçiren, artık Erenler’in ihtiyacını karşılamayan, zaman zaman kesintilere sebep olan içmesuyu hatlarını ve şebekeleri yenileyeceğiz” dedi.

Sorun yaşanmayacak
Tüm paydaş kurumlarla işbirliği içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşamaması için hatların en uç kısmından çalışma başlatılacağını söyleyen Keleş, “Farklı mahallelerde birden fazla ekiple çalışmalarımızı yürüteceğiz. İmalatın ardından hemen dolgular yapılacak ve güzergahlar trafiğe açılacak. Projemiz kapsamında ayrıca yağmursuyu hattı imalatımız da olacak. Erenler’in 50 yıllık içmesuyu ve altyapı geleceğini garanti altına alacak çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

29 Şubat 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 721 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ