Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Çelik tecrübelerini paylaştı


İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen İlçe Gençlik Kolları Başkanları Toplantısı’na katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, genç üyelere tavsiyelerde bulundu.

İlçe ziyaretleri
AK Parti İl Gençlik Kolları Yönetimi, her hafta cumartesi ve pazar günleri farklı İlçe Gençlik Kolları Yönetimi ile birlikte gerçekleştirdiği ‘ilçelerin gençleriyle sabah namazında buluşma’ geleneğini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Pamukova ve Sapanca’yı ziyaret eden Gençlik Kolları, bu hafta sonu güne Erenler’de başladı. Cumartesi Erenler’de, pazar günü ise Arifiye’de ilçe teşkilatı ile birlikte ilçenin gençleriyle sabah namazında buluşan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve yönetim kurulu üyeleri, namaz sonrasında istişarelerde bulundular.

Tecrübelerini paylaştı
Pazar günü Arifiye’de İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen İlçe Gençlik Kolları Başkanları Toplantısı’na Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu da katılarak tecrübelerini paylaştı. Gençlere, geçirdiğimiz şu zamanda neler yapmaları gerektiğine dair tavsiyelerde bulunan Çelik, gençlik yıllarının çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.
‘Beyin fırtınası yapın’
Gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu ifade eden ve onlara neler yapmaları gerektiğine dair öğütler vererek konuşmasına devam eden Çelik, "Sık sık bir araya gelin, ülke gündemini konuşun, müşterek okuduğunuz bir kitap üzerine kritik yapın, bir makaleyi alıp inceleyin, beyin fırtınası yapın, sosyal aktivitelere katılın ve buna benzer toplantılar tertipleyin. Öğreneceğiniz çok şey olacaktır. Bu öğrendiklerinizi hayatınıza kanalize ettiğinizde, hayatınızdaki farkı ve renkliliği aşikar bir şekilde göreceksiniz” şeklinde konuştu.

‘Rehber niteliğinde’
Toplantılarına katıldıkları ve güzel tavsiyeleri için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e teşekkür ederek sözlerine başlayan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, AK Gençlik Sakarya'nın üzerine düşen sorumluluğunun farkında olduğunu ve bu sorumluluk duygusu ile her geçen gün kendilerini geliştirmek adına çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

 

8 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 542 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU