Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Şehit ailelerine yemek


Erenlerdeki Şehit yakınlarıyla Gazi ve aileleri, Erenler Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı Erenler Kaymakamlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün katkıları ile düzenlenen programda bir araya geldi.

Hediyeler
Sakaryapark Nehir Sefasında düzenlenen yemeğe Erenler Kaymakam Vekili Muhsin Çatmadım, eski Kaymakamı Mehmet Mızrak, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, İlçe Emniyet Müdürü Recep Tepetaş, Jandarma Komutanı Ümit Ahlat, İlçe Müftüsü Harun Bayraktutar, AK Parti İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ, Şehit ve Gazi yakını aileler katıldı. Merkez Cami Görevlisi Nadir Öztürk tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program İlçe Müftüsü Harun Bayraktutar tarafından yapılan dua ile devam etti. Protokol konuşmalarından sonra misafirlere günün anısına hediye paketleri takdim edildi.

Bölemeyecekler
Misafirleri ile yakından ilgilenen, masaları gezerek bir süre sohbet eden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Şehitlerimizin, Gazilerimizin bizlere emaneti olan bu toprakların dört bir yanı ateş çemberine sokulmak istenmekte, devletimize karşı abluka senaryoları uygulanmaya çalışılmakta. Bölücü terör örgütü ve dış güçler adeta et ile tırnak olan Türk ve Kürt kardeşlerimizi bir birine düşman etmeye çalışmakta. Bunu başaramayacaklar, bu toprakları bu milleti bölemeyecekler” dedi.

Ayağınıza kadar
Kaymakam Vekili Muhsin Çatmadım ise, “Sizler sürekli aklımızda ve gönlümüzdesiniz. Sizlere Devletimizin tüm kapıları açıktır. Bildiğiniz gibi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde şehit aileleri işlemleri şube müdürlüğümüz vardır. Dolayısı ile hangi kurumda bir işiniz olursa olsun bizler size bir telefon kadar yakınız. Gerekirse ayağınıza kadar gelir sizi dinler yapılacak bir şey varsa mutlaka yaparız” dedi.

12 Mart 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 710 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın