Günün Tarihi:26 Haziran 2019

‘Elektrik faturanızı SEPAŞ ödeme noktasına ödeyin!’


Sakarya Elektrik Pazarlama A.Ş. (SEPAŞ) Pazarlama Müdürü Necmi Aktuğ Çağlar, abonelere yönelik uyarı mahiyetinde yaptığı çağrısında, “Elektrik faturalarınızı mutlaka, SEPAŞ ödeme noktalarına yapınız” dedi.

YENİGÜN’e ziyaret
SEPAŞ Enerji Pazarlama Müdürü Necmi Aktuğ Çağlar, Kurumsal İletişim Müdürü Muhsine Küçük ve Grup 7 Medya İlişkiler Yönetmeni Nursel Öztürk Bakırcı birlikte gazetemize yaptıkları ziyaretlerinde, SEDAŞ ile SEPAŞ’ın artık birbirlerinden ayrı birer kuruluş olduğunu belirterek, SEDAŞ’ın dağıtım, arıza ve bakım işleri ile SEPAŞ’ın ise elektriğin pazarlanması yönünde iki ayrı şirket olarak hizmet verdiklerini söylediler.

Fatura ödeme yerleri
Pazarlama Müdürü Çağlar, artık konutlarda da aylık 125 lira üzerinde ödeyen abonelerin indirimli elektrik alabileceklerini belirtirken, “Bizim en çok sıkıntı yaşadığımız konuların başında ödeme noktaları geliyor. SEPAŞ ödeme noktalarına yatırılmayan elektrik bedelleri ödenmemiş olarak gözükür ve bunlar bizim garantimiz altında değildir” dedi.

4 ayrı ödeme imkanı
Çağlar, “Elektrik abonelerimiz faturalarını  SEPAŞ ödeme noktası olan Faturamatik Merkezleri’ne, anlaşmalı bankalara, internet bankacılığı ve PTT şubelerine ödeyebilirler. Bunlar bizim yasal ödeme noktalarımız. Bunların dışında çeşitli fatura tahsilatı adı altında yapılan tahsilat yerleriyle bir ilgimiz yok. Vatandaşımız mağdur olmamak için bu duruma dikkat etsinler” diye konuştu.

SEPAŞ Enerji Pazarlama Müdürü Necmi Aktuğ Çağlar, Kurumsal İletişim Müdürü Muhsine Küçük ve Grup 7 Medya İlişkiler Yönetmeni Nursel Öztürk Bakırcı’yı gazetemizde Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazarımız Cevdet Güngör ağırladı.
 

12 Mart 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1245 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama