Günün Tarihi:19 Şubat 2019

‘Seçim varmış gibi çalışın’


Saadet Partisi Erenler İlçe Teşkilatı’nın Divan Toplantısı’na katılan GİK Üyesi Nurettin Çelik, partililerine, “Seçim varmış gibi çalışın” dedi.

İlçe Başkanı Yaşar Günay, "Zulmün her türlüsünü kınıyoruz. Ankara'daki haince, sinsice ve kahpece yapılan saldırıyı kınıyoruz. Biz her zaman diyoruz; uyarmaya devam edeceğiz. Bozgunculuk katliam zulüm yapan ülkelere üstlerimizi kapatalım. Üsleri deniz limanlarını kapatmadığımız müddetçe, finansal kaynaklarını kontrol altına almadıkça, terör bitmez” dedi.
GİK Üyesi Nurettin Çelik, teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgiler verirken, “Bugün seçim varmış gibi teşkilatların ayakta durması ve her üyenin işinin başında olması gerekiyor. Biz kişilerin değil, sistemin alternatifiyiz. Bunlar bütün milletin gözünü otobanlara, 3. köprülere hastanelere çevirdi. Bu arada bozuk eğitim sisteminde gençliğimize ar damarını anlatamadık. Biz İslam birliğini, İslam kardeşliğini savunuyor. Faizsiz ekonomik sistemi istiyoruz” dedi.

18 Mart 2016 , Cuma Bu haber toplam 766 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın