Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Çolak için mevlit okundu


Bir süre önce vefat eden Sakarya’nın tanınan simalarından işadamı Mustafa Çolak için Orhan Camii’nde Mevlit-i Şerif okutuldu.

Önceki gün İşadamı Mustafa Çolak için ailesi Orhan Camii’de akşam ile yatsı namazı arasında Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu. Türkiye’nin ünlü mevlidhanları Celal Yılmaz, Adem Karabey ile Süleymaniye Camii İmam Hatibi Ekrem Nalbant, Eyüp Sultan Camii İmam Hatibi Metin Çakar, Ataköy Camii İmam Hatibi Adem Karabey ve duahan hafızlardan H. İbrahim Kurşun’un okuduğu Kur’an-ı Kerim ve mevlitler Çolak’ın ruhuna armağan edildi. Çolak Ailesi’nin sevenleri ile çok sayıda cami cemaatinin katıldığı okumanın ardından vatandaşlara pide ve ayran ikram edildi. 

18 Mart 2016 , Cuma Bu haber toplam 735 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama