Günün Tarihi:19 Mart 2019

Çalışmaları öğrendiler


Ziyaret ettiler

21 Mart Dünya Ormancılık Günü Etkinliği çerçevesinde Atatürk İlköğretim Okulu 4ncü Sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Faruk Kaya’nın organizasyonu ile Müdür Yardımcısı İsmail Şükür, Rehber Öğretmeni Ayşe Yanık ve Sınıf Öğretmeni Nilay Baş Gümüş eşliğinde Akyazı Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Hediye
Akyazı Orman İşletme Şefi Can Keskin, öğrencilere işletme binasını gezdirerek işletmede hangi çalışmaların yapıldığı anlatıldı. Öğrenciler Orman İşletme Müdürü Mehmet Çalışkan’a çiçek ve yaptıkları resimleri hediye ettiler. İşletme müdürlüğü tarafından ise çocuklara ve öğretmenlerine defne fidanı, broşür ve balon hediye edildi. Son olarak öğrencilere orman yangınları hakkında bilgi verilerek yangınla mücadelede kullanılan arasöz tanıtıldı ve merak ettikleri sorular cevaplandı.
 

4 Nisan 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 500 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın