Günün Tarihi:22 Mart 2019

‘Hayati bir rol üstleniyorlar’


İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ‘Polis Teşkilatımız’ın toplumda güven ve huzurun tesis edilmesinde hayati bir rol üstlendiği muhakkaktır’ dedi.

Polis Haftası 
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ve beraberindeki şube müdürleri ile bir araya geldi. SASKİ Hizmet Binası’nda gerçekleşen görüşmede Babadağı, Polis Haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler çerçevesinde Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi. Osman Babadağı, ayrıca Sakarya polisinin görevini daha da etkin bir şekilde yürütebilmesinde vermiş oldukları desteklerden ötürü Toçoğlu’na teşekkür etti.

Huzur ve güven
Görüşmede huzur ve güven vurgusunu emniyet teşkilatı yöneticilerine ileten Başkan Toçoğlu, “Polis Teşkilatımız’ın toplumda güven ve huzurun tesis edilmesinde hayati bir rol üstlendiği muhakkaktır. Kamu düzeni ve asayiş gibi kilit başlıklarda İl Emniyet Müdürlüğümüze elimizden gelen desteği sunuyoruz. Bunun yanı sıra, gerek trafik, gerek diğer ortak çalışma alanlarında beraberce önemli işlere imza attık. Emniyet teşkilatımız zor zamanlarda büyük hizmetler yaptı, yapıyor. Allah güvenlik güçlerimize kuvvet versin. Bu vesileyle teşkilatımızın Polis Haftası’nı tebrik ediyor; çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

5 Nisan 2016 , Salı Bu haber toplam 684 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın