Günün Tarihi:26 Nisan 2019

Eski günleri konuştular


Sapanca Belediyesi eski Başkanı İbrahim Uslu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.

Eski Başkan İbrahim Uslu, Sapanca Belediyesi eski İmar Müdürü Erdinç Sözer ve Sanayici Orhan Dal ile birlikte, Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, eski günleri yad eden iki başkan, yapılan çalışmalar, Sapanca ve Arifiye'nin sorunları, çözüm için yapılacak çalışmalar, bakanlıklar nezdinde yapılacak girişimler ile geleceğe dönük projeler hakkında karşılıklı görüş alış-verişinde bulundu.

Çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Karakullukçu, “Şu aralar özellikle üzerinde durduğumuz ve Ankara nezdinde yoğun girişimde bulunduğumuz, yeni yapılan tren yolu üst geçidini Otogara bağlayacak olan ve aynı zamanda Arifiye merkeze alternatif ana cadde olacak yolun açılması. Bir diğer önceliğimiz, proje çalışmaları tamamlanan ve İller Bankası nezdinde kredi işlemleri devam eden hizmet binası projemiz” dedi.
 

6 Nisan 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 535 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama