Günün Tarihi:16 Eylül 2019

Barodan seminer


Sakarya Barosu, 16 Nisan Cumartesi günü 13.00 / 16.30 saatleri arasında Baro Konferans Salonu’nda ‘Basın Hukuku’ semineri verecek.

Basın için
Basın mensupları ve hukukçular için önemli bu seminerde, basın özgürlüğü ve haber alma hakkı, erişimin engellenmesi kararı, cevap ve düzeltme hakkı, haber ve yorumda eleştiri, haber kaynağının gizliliği gibi konular ele alınacak. Baro Başkanı Zafer Kazan’ın yaptığı açıklamaya göre yazılı ve görsel basın, internet ve radyo haberciliği gibi basın sorumluları, çalışanlar ve hukukçular için düzenlenen bu seminerde gazeteciler, radyo TV ve internet haberciliği yapan yetkililer hukuki anlamda karşılaştıkları sıkıntılar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olacak ve sorularına cevap bulacak.

12 Nisan 2016 , Salı Bu haber toplam 511 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama