Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Aday öğretmenler belediyede


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2016 yılında ilk defa uygulanmaya konulan aday öğretmen yetiştirme programı kapsamında Karasu İlçesi’nde staj etimi alan14 aday öğretmen okul dışı faaliyetlerinde kamu kurumlarını ziyaret ediyor.

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmetlatif Şahin ile birlikte grup halinde gerçekleştirilen ziyaret kapsamında 14 öğretmen adayı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ettiler. Aday öğretmenler daha sonra, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Çelik eşliğinde, belediye birimlerinden Sosyal İşler ve Kültür Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Sosyal İşler ve Kültür Müdürü Fatma Tatlı, KARGEM’de yaptıkları işlerle ilgili aday öğretmenlerine bilgiler verdi.

 

12 Nisan 2016 , Salı Bu haber toplam 828 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama