Günün Tarihi:20 Mart 2019

Yollar yenileniyor


Karasu Belediyesi, Yeni Mahalle sahil düzenlemelerine başladı. Sakarya Nehri kenarında bulunan kilitli parke ve yürüyüş yolunun deforme olmasından dolayı sökülüp tekrar yapılıyor.

Karasu Belediyesi, Yenimahalle’deki yürüme yollarını; oturma grupları ve çöp bidonlarına kadar yenileyerek estetik acıdan daha güzel hale getiriyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, şehrin estetik görünümü konusunda önemli hizmetler üretiyoruz. Parklar ve yeşil alanlar şehirlerin aynasıdır. Bu alanların bakımlı ve temiz olması, göze ve gönle hitap etmesi gerekir. Bu bilinçle hareket ederek büyük bir azimle çalışıyoruz. Çalışmalarımızın semeresini de yavaş yavaş almaya başlıyoruz. Bu gayretli çalışmalar neticesinde daha yeşil, daha güzel ve daha estetik bir Karasu ortaya çıkıyor. Yenimahalle Karasu’nun vitrinidir, Karadeniz’in incisi bir ilçe haline dönüştüreceğiz” dedi.

 

 

 

19 Nisan 2016 , Salı Bu haber toplam 534 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın