Günün Tarihi:23 Şubat 2019

Ambulans filosu güçlendi


Sağlık Bakanlığı tarafından ilimize tahsis edilen 6 yeni ambulans için Vali Hüseyin Avni Coş’un da katılığı devir teslim töreni gerçekleştirildi. Yeni ambulansların katılımı ile filodaki araç sayısı 51 oldu.

Tören düzenlendi
Valilik’te gerçekleştirilen törene Vali Hüseyin Avni Coş’un yanı sıra Vali Yardımcısı Şakir Özdikici, İl Sağlık Müdürü Bilge Kağan Kaya ve müdürlük personelleri katıldı. Vali Hüseyin Avni Coş tören öncesinde ambulansları inceledi ve yetkililerden araçlar hakkında bilgi aldı. Coş daha sonra sembolik olarak araçlardan bir tanesinin anahtarını araç şoförüne takdim etti.

Denetleniyor
Ambulansların Sağlık Bakanlığı tarafından ilimize gönderildiğini ifade eden Vali Coş, “Ambulans sayımız böylelikle 45’ten 51’e çıktı. Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu acil sağlık hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanımız var. Sürekli olarak hizmetlerimizin seviyesini denetliyoruz. Şehir içi ulaşım sürelerinin makul olup olmadığını denetliyoruz. Çok şükür öngörülen sürelerden daha kısa sürede hizmet veriyoruz. Ambulanslarımıza gerekli duyarlılığı gösteren sürücülere teşekkür ediyoruz ve bu duyarlılığın daha da artmasını umut ediyoruz” dedi.
 

19 Nisan 2016 , Salı Bu haber toplam 736 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın