Günün Tarihi:21 Mart 2019

ATM’lerin yerleri belli oldu


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı, şehrin muhtelif bölgelerine yeni bankamatik alanları kazandırdı.

Sayıları artacak
Karaağaç Bulvarı ve Orta Garaj’da ilk ATM kabinlerinin konuşlandırıldığını belirten Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, “Şehrimizin bazı merkezi noktalarına farklı farklı bankaların kullanıma sunacağı bankamatik noktaları oluşturuyoruz. İlk olarak Karaağaç Bulvarı ve Orta Garaj’da bu uygulamamızı başlattık. İnşallah önümüzdeki süreçte ATM noktalarının sayısını arttıracağız” ifadelerini kullandı.

10 noktaya
Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, “Arkadaşlarımız ile birlikte böyle bir çalışmanın vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacağını düşündük. Çalışmalarımıza başladık. Bankalara uzak kalan merkez bölgedeki alanlara yeni ATM kabinleri konuşlandırmaya başladık. Karaağaç Bulvarı ve Orta Garaj’da hazırlıklarımız tamamlandı. 10 farklı noktaya daha bu kabinler konuşlandırılacak. Böylelikle vatandaşlarımız kart işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Hayırlı olsun” dedi.
 

20 Nisan 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 744 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın