Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

Bakkallardan birliktelik


Bakkal ve bayi esnaflarının sorunlarının görüşüldüğü istişare toplantısının 5. Gebze Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanlığının ev sahipliğinde yapıldı.

Güç verdi
Oda Başkanı Secattin Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya civar iller ve ilçelerin oda başkanları ile birlikte Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan’da katılarak, esnaf dayanışmasına güç verdi.  İstişare toplantısını değerlendiren Başkan Akdardağan, “5. Kez bir araya geldiğimiz bu toplantıları çok önemsiyoruz. Bir önceki toplantıya ev sahipliği yapmıştık ve mesleki sorunlarımızı yetkililere ilettik, çözüm önerileri hazırladık, eylem planını uyguluyoruz” dedi.

Zincir marketler
Akdardağan, “Yaşadığımız sorunları, zincir marketlere karşı mücadelemiz, yeni açılacak marketlere sınırlama getirilmesi ve hükümetin esnafa yönelik getirdiği imkanlar, krediler ve beklentilerimizi ele aldık” dedi. Güç birlikteliğinin arttığı bu toplantıların süreceğini belirten Başkan Akdardağan, “Fikir alışverişi yaptığımız, ulusal sermayeye karşı durduğumuz ve sektörümüzdeki gelişmeleri el aldığımız bu toplantıları sürdüreceğiz. Kararlarımızı hayata geçirip, esnafımızın adına yapılan girişimlerin takipçisi olacağız” şeklinde konuştu. 
 

29 Nisan 2016 , Cuma Bu haber toplam 537 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın