Günün Tarihi:19 Ocak 2020

Tabiplerde başkan değişti


Sakarya Tabip Odası Başkanı Dr. Gökhan Gedikli’nin yeniden aday olmadığı genel kurulda tek liste ile gidilen seçimlerde Fırat Karadeniz yeni başkan seçildi.

Sakarya Tabip Odası Başkanlığı seçiminde tek liste ile seçime giren SAKAHED eski Başkanı Fırat Karadeniz, oy çokluğu ile göreve geldi. Daha önceden Sakarya Aile Hekimleri Derneği SAKAHED Başkanlığı da yapmış olan Fırat Karadeniz, yeni kongre ile Tabip Odası’nın başkanlığına seçildi. Sakarya Tabip Odası’nın Karaağaç Bulvar üzerindeki lokalde gerçekleşen kongrede yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; Rıdvan Karadeniz, Esra Yazıcı, Mehmet İlbaş, Savaş taşkıran, Arzu Ayan Bostancı, Yücel Aklaya. Denetleme Kurulu: Ramazan Başsoy, Zekerya Göçmez, Hanefi Aliosmanoğlu, Onur Kurulu: Arif Serhan Cevrioğlu, Sadık Kaya, Ertan Çelik, Hüseyin Can, Ercan Gönenç. Üst kurul delegeleri;  Gökhan Gedikli, İsmet Kartal, Rıdvan Karagöz, Mehmet İlbaş, Zeynel Asal, İmran Safi, Ahmet Kılıç.

3 Mayıs 2016 , Salı Bu haber toplam 939 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU