Günün Tarihi:21 Mart 2019

İhale Perşembe günü


Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Afet Koordinasyon Merkezi Projesi’nde yer alan iş yerleri için 12 Mayıs Perşembe günü ihaleye çıkılıyor.

Büyükşehir’den daha önce de yapılan açıklamada 28 adet iş yeri için ihaleye çıkılacağı açıklanmış, ihale şartnamelerinin ise Büyükşehir Belediyesi’nden temin edilebileceği bilgisi aktarılmıştı. Yapılan yeni açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı; “Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanındaki İl Özel İdaresi’nden devralınan arazide hayata geçirilen Afet Koordinasyon Merkezi Projesi’nin hemen yanında 28 adet de iş yeri bulunmaktadır. Daha önce kamuoyuna duyurulduğu üzere bu yapıların Büyükşehir Belediyesi eliyle 12 Mayıs Perşembe günü ihalesi gerçekleştirilecektir. İhaleye katılmak isteyen istekliler şartnamelerini Büyükşehir Belediyesi’nden temin edebilirler. İş yerleri için Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan planlama ise; zemin katta bulunan 14 işyerinin sadece eczane, gözlükçü ve medikal market olarak kullanılmasını öngörmektedir. Üst katta kalan dükkânlar ise ofis ve büro olarak kullanabilecek şekilde projelendirilmiştir. Her biri 52 metrekare olarak planlanan bu yapıların iç dekorasyonu ise mülk sahiplerine ait olacaktır”

9 Mayıs 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 686 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın