Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

Hemşireler Haftası kutlandı


Yenikent Hastanesi Serdivan Semt Polikliniğinde Hemşireler Günü’nü kutlayan KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, “Kutsal bir görevi ifa eden hemşirelerimiz çok değerli ve kıymetlidir” dedi.

12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası nedeniyle Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, Yenikent Hastanesi Serdivan Semt Polikliniğinde görev yapan hemşirelere karanfil vererek günlerini kutladı. Hemşirelerin hastaya dokunan kişiler olduğunu vurgulayan Sağlam, “Yüreği insan sevgisiyle dolu, fedakârlık, sabır, anlayış, hoşgörü kavramlarını içinde bulunduran Hemşirelik onurlu ve kutsal bir meslektir. Değişen sağlık ihtiyaçları kapsamında etkin bir sağlık hizmeti sunan hemşirelerimizin, sadece Hemşireler Günü’nde değil, her zaman yanlarındayız. Sağlık hizmetleri bir ekip çalışmasıyla gerçekleşir. Bu ekibin vazgeçilmez unsurlarından hemşirelerimiz de elbette bizim için çok değerli ve kıymetlidir. ‘Önce insan’ diyerek halkla hizmeti ilke edinmiş, insanların sağlıkları adına önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutlayarak, hayatlarında başarılar dilerim.” dedi.

12 Mayıs 2016 , Perşembe Bu haber toplam 936 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın