Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Trabzonlu gençler örnek oldu


Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları, ünlü sunucu Müge Anlı'nın zihinsel engelli olan için başlattığı 'Sevgi İzi' projesine destek vererek, ilimizdeki Otistik ve Down sendromluların Sevgi İzi'yle artık daha güvende olmalarını sağladı.

Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları; ATV ekranlarında yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sunucusu Müge Anlı'nın zihinsel engelli olan için başlattığı 'Sevgi İzi' projesine destek vererek, bu kapsamda Adapazarı’ndaki Otistik ve Down sendromlu 20 çocuğa yaptırdığı Sevgi İzi dövmesiyle artık daha güvende olmalarını sağladı. Destekledikleri proje hakkında bilgi veren Sakarya Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Öztürk; “Sakarya’da yaşanan Trabzonlular olarak, derneklerinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında Müge Anlı hanımefendinin başlattığı Sevgi İzi kampanyasına biz de duyarlı olmak istedik. Bu kapsamda ilimizdeki 20 Otistik ve Down sendromlu kardeşlerimizin koluna Sevgi İzi yaptırarak, kaybolmalarını veya güvenli dolaşmalarına katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kol da, böyle bir proje içinde olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

25 Mayıs 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 643 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın