Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

‘Benim gözümden kampüs’


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fotoğraf Topluluğu tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen “Benim Gözümden Kampüs” isimli fotoğraf yarışmasında başarı gösteren personel ve öğrenciler için SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde ödül töreni gerçekleşti.

Yarışmada “Rektörlük Özel Ödülü” İbrahim Öner’e giderken, “British Town Mansiyon Ödülleri”nin sahibi Mirkan Tunç ve Mustafa Fatih Yiğit Arman oldu. Yarışmada Ahmet Erkan “SAGÜSAD Özel Ödülü”,  Mücahit Osman Kale “LunaCafe&Restaurant Özel Ödülü”,  Mustafa Fatih Yiğit Arman “İletişim Topluluğu ve Macro Fotoğraf Özel Ödülü”, Çiğdem Aktı “Spor House Özel Ödülü”, Şüheda Bat “Turkuaz Estetik ve Güzellik Salonu Özel Ödülü” ve Mirkan Tunç da “Adatavır Özel Ödülü”ne layık görüldü. Tören sonunda ödül alan ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar izleyenlerin beğenisine sunuldu.

 

30 Mayıs 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 861 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın