Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

‘Evet’ dediler


Çark Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cengiz-Ayşe Olgaç çiftinin oğlu Çağlar ile Elektrik Mühendisi Orhan-Nursel Güngördü’nün güzel kızı Ayşegül dünya evine girdi.

Palmiye Kır Düğün Bahçesi’nde düzenlenen muhteşem tören ile dünya evine girdi. Çiftin düğününe Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Tes-İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Sedat Çokol, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Kümbet, Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, DSP Sakarya eski Milletvekili Ramis Savaş, AK Parti eski Milletvekili Recep Yıldırım, belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Zafer Poyraz ve Ayhan Kardan, daire müdürleri, siyaset, spor ve iş dünyasının seçkin isimleri katıldı. Çiftin nikahını Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın kıyarken, evlilik cüzdanını ise güzel geline Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas verdi. Hayat boyu sürecek birlikteliğe evet diyen çiftin şahitliklerini Sefa Çolak ve Nildu Onuk yaptı.

 

2 Haziran 2016 , Perşembe Bu haber toplam 1013 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın