Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Şahinler yuvadan uçtu


Şahin Okullarının göğsünü kabartarak Sakarya’nın gururu olan 8. Sınıf öğrencileri, coşku, heyecan ve duygu yüklü diploma törenleriyle yuvadan uçtular.

Eğitim anlayışı

Oditoryumunda gerçekleşen diploma töreninde duygu yüklü dakikalar yaşandı. Kendileri küçük ama elde ettikleri başarıları kocaman olan mezunların coşkusu ve heyecanları görülmeye değerdi. Törende konuşan İlkokul Müdürü Rabia Dorken, başarıların ve derecelerin altını çizerken asıl eğitim anlayışımızın akademik başarıdan ve disiplinden ödün vermeden sporu ve sanatı seven özgüvenli, birkaç yabancı dili en iyi şekilde konuşulabilen, kendine ve topluma karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirebilen gençler yetiştirmek olduğunu dile getirdi.

Yetiştirebilmek

Okul Genel Koordinatörü Yar. Doç. Dr. Esin Cevrioğlu okulun kurucusu rahmetli Enis Alagöz’ü minnet ve özlemle anarak, Şahin Okullarının kurulduğu ilk günden itibaren eğitim anlayışından asla ödün vermediğini başarılı, milli ve manevi değerlerini özümsemiş, vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirebileninin haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Şahin Okullarının sadece bir okul olmaktan öte bir aile yuvası olduğunu vurgulayan Cevrioğlu, başta mezun öğrenciler olmak üzere özverili ailelileri ve emeği geçen tüm öğretmenleri kutladı.

Ödüllerini aldılar

Törende dereceye giren öğrencilere diploma ve ödüllerini veren Özel Şahin Okulları Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Gürsoy Alagöz, dönem birincilerinin yaş kütüğüne plaket çakmalarına refakat etti. Diploma ve ödüllerini alan tüm öğrencileri coşkuyla havaya fırlattığı kepler, mutlu ve başarılı bir geleceğe kanat çırpan Şahinlerin habercisi oldu. 

11 Haziran 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 675 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın