Günün Tarihi:22 Şubat 2019

IMKB’da 165 mezun


IMKB Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, 2015–2016 eğitim ve öğretim yılında lise eğitimini tamamlayan 165 öğrenci, mezuniyet belgelerini alarak büyük bir coşkuyla keplerini fırlattılar.

Tatlı anılarıyla

Lise’nin bahçesinde ve zemin katında düzenlenen mezuniyet törenine öğretmenler, öğrenciler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Hüseyin Ünsal İskender, “Bugün acı, tatlı anılarıyla dört yıllık bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Bu dört yıllık dönemde bütün günler güllük gülistanlık geçmedi. Şuna inanın, tüm davranışlarımız sizin daima en iyi olmanız içindi. Bunu şu anda anlamanızı beklemiyorum. Burada kazandıklarınızı ileride bir yaşam biçimi haline getirdiğiniz zaman bu sözlerime hak vereceksiniz” dedi.

Bayrak teslim

Ardından mezun öğrenciler adına ATL 12A sınıfından Melike Avcı konuşmasını yaptı.Okulun 12. sınıf öğrencisi Burak Aytürk bayrağı, 11. sınıf öğrencisi Mahmut Sami Bektaş’a; 12. sınıf öğrencisi Sena Çakır okul flamasını 11. sınıf öğrencisi Zeynep Karaca’ya teslim etti ve ardından okul birincileri olan Kerem Kaba, Seda Nur Pala, Gizem Aktürk okul kütüğüne isimlerini çaktılar S on olarak da mezun öğrenciler sınıf öğretmenleri tarafından mezuniyet belgelerini alarak büyük bir coşkuyla keplerini fırlattılar.

11 Haziran 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 745 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın