Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

İlacım Sende Sevindiriyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi ve Sakarya Gençlik Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘İlacım Sende’ projesi kapsamında kullanılmayan binlerce ilaç toplandı.

Evlerde bulunan ilaçların sosyal güvencesi olmayan ihtiyaç sahibi hasta vatandaşlara ulaştırılmasının amaçlandığı projede binlerce ilaç Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi’ne teslim edildi. 16 ilçede birçok okul ve camide toplanan ilaçlar, tasnif işlemi yapıldıktan sonra sosyal güvencesi olmayan ihtiyaç sahibi hasta vatandaşlara ulaştırılmaya başlandı. Büyükşehir Tıp Merkezi’nden yapılan açıklamada, tamamlanan projeye destek olan vatandaşlara teşekkür edilirken; yeni dönem benzer çalışmaların düzenleneceği bilgisi paylaşıldı.

15 Haziran 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 432 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama