Günün Tarihi:19 Eylül 2019

MEB-DER anket yapıyor


MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen Bi Dünya Kadın Projesi kapsamında verdiği okul seminerlerinin ardından anket çalışmasına başladı.

Genel Başkanı Ali Akıllı projeyle, “İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen 'Bi Dünya Kadın' projemizin 8 ilçede 39 okulda yaklaşık 10 bin öğrenciye yönelik eğitimlerini tamamladık. Okullarda öğrencilerimize kadının ailede, dinde, eğitim, sosyal, kültürel ve iş hayatındaki kısacası toplumdaki önemi, kıymet anlamında olması gerektiği yer, öncü kadınlar ve anne, kadının demokrasiye katkısı, tarihsellik içerisinde kadın gibi başlıklar ile kadına yönelik şiddetin, baskının, itibarsızlaştırmanın hatta yok saymanın önüne geçebilecek önlemler aldığımızı düşünüyorum. Bugünlerde yapmış olduğumuz öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik anket çalışmamız ile  elde edeceğimiz verileri rapor haline getirerek ilgili makamlarla ve kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

 

15 Haziran 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 768 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU