Günün Tarihi:17 Eylül 2019

Büyükşehire buradan ulaşabilirsiniz


Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı’nda şehre hizmet sunan Kitap Fuarı içerisinde Büyükşehir Belediyesi Standı açtı.

İletme imkanı

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, Ramazan ayı süresince standın Sakaryalılara hizmet sunacağı bilgisini paylaştı. Toplu ayrıca vatandaşların her türlü bilgi, talep, şikâyet ve önerilerini stant aracılığı ile Büyükşehir Belediyesi’ne iletme imkânı bulduklarını kaydetti.

Kitap fuarımızdı

Taha Toplu, “Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Ramazan Kültür Etkinliklerimizin bir kolu da bilindiği üzere Atatürk Bulvarı’ndaki kitap fuarımızdı. Biz de bu yıl fuar içerisinde Büyükşehir Belediyemizi temsil edecek bir stant açmak istedik. Ramazan ayının ilk günü itibariyle de stantta hemşerilerimizle buluşmaya başladık” dedi.

Hayli yoğun

Toplu, “Gerek kurumumuzun organizasyon şemasında yer alan birimlerimizin faaliyetleri; gerekse de vatandaşlarımızın bilgi, talep, şikayet ve önerileri, hülasa tüm bu girdiler standımız aracılığıyla tarafımıza ulaştırılıyor. Hemşerilerimizin ilgileri bir hayli yoğun. Ramazan süresince bulvarda vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizi standımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

16 Haziran 2016 , Perşembe Bu haber toplam 704 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU